סל קניות

פריט - 0.00 ₪

אין לכם פריטים בסל הקניות

סך ביניים: 0.00 ₪

פרונטליין - תרסיס נגד פרעושים / קרציות

 

תרסיס נגד פרעושים וקרציות לכלבים וחתולים

 

רשת זולו מציעה ללקוחותיה מבחר עשיר ואיכותי של מכשירי הדברה עבור חתולים וכלבים,  המיוצרים על ידי מיטב החברות בעולם כדוגמת מותגי חברת פרונט ליין. חומרים אלו כוללים אמפולות, קולרים וגם תרסיסים שחלקם ייעודיים לכלב או לחתול בהתאם לגילו, גודלו ומשקלו, ואחרים מתאימים הן לחתולים והן לכלבים. את המוצרים האיכותיים תוכלו לרכוש באחד מעשרת סניפי החברה או ישירות דרך האתר של הרשת.

 

חשיבות הדברת חיות מחמד

 

בייחוד בעונת הקיץ, אך לאורך כל עונות השנה, קרציות ופרעושים נוטים להיטפל אל כלבים וחתולים ולמצוץ את דמם. חיות טפילות אלו לא רק מהוות מטרד לחיית המחמד ופוגעת באיכות חייה, אלא הן גם עלולות להזיק להן ולבני אדם. כך למשל, עקיצה של קרצייה עלולה לגרום לחיות ולבני אדם לגירוי מקומי, זיהום, דלקת עור חריפה ואף לאנמיה. כמו כן, קרציות נגועות יכולות להדביק כלבים ובני אדם בקדחת קרציות, שלא טיפול מתאים עלולה אף להוביל למוות. מנגד, עקיצת פרעושים גורמות לחיות לגירויים ודלקות בעור, נשירת שיער, אלרגיות וכן להדבקות בתולעי מעיים שטוחות. בנוסף, עקיצות פרעושים בקרב בני אדם גורמות לאי נוחות, גרד, זיהום וגם לאלרגיות. בנוסף, ללא אמצעי הדברה הולמים טפילים אלו נוטים להתרבות באופן מהיר, ועלולים לגרום למכת פרעושים וקרציות בחצר או בתוך הבית, מצב הדורש שימוש באמצעי הדברה הרבה יותר חזקים, מקיפים וקיצוניים. על מנת לקטול יצורים אלו ולמנוע את התפשטותם אנו מציעים לכם את מיטב תוצרת ההדברה עבור חתולים וכלבים, הכוללת מגוון רחב של סוגי תרסיס נגד פרעושים ונגד קרציות.

 

תרסיסים טבעיים וירוקים

 

בין מבחר תכשירי ההדברה והתרסיסים, תוכלו גם לרכוש אצלנו תרסיס נגד קרציות ופרעושים שהינו מאה אחוז טבעי ללא חומרים סינטטיים, ללא פי.וי.סי. וללא בינפול. מדובר בתרסיסים בטוחים לשימוש אשר נוסו ונבדקו מדעית המיוצרים מצמחים, אינם רעילים, יש להם ניחוח נעים והם מאוד פשוטים ונוחים לשימוש. מוצר הדברה זה מיועד להרחקת קרציות ופרעושים ומגן על פרוות ועור הכלב וסביבת מרבצו ומחייתו. כמו כן, התרסיס עמיד לאורך זמן ומומלץ כמוצר משלים בעיקר בעת טיול בטבע, בשדות ובמקומות נגועים.

 

להזמנות ומידע נוסף

 

אם גם אתם רוצים להגן על חיית המחמד שלכם מפני קרציות ופרעושים, פנו עוד היום לסניף הרשת הקרוב לביתכם או רכשו דרך אתר האינטרנט שלנו. לביצוע הזמנות וקבלת מידע נוסף אודות רשת זולו הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 1700-707-710, ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם.