סל קניות

פריט - 0.00 ₪

אין לכם פריטים בסל הקניות

סך ביניים: 0.00 ₪

 

מבחר מוצרי הדברה לכלבים

קרציות ופרעושים מהווים מטרד קשה לכלבים ולבעליהם כאחד. על מנת לטפל במטרד זה יש צורך בחומרי הדברה לכלבים איכותיים, יעילים ובטוחים שיספקו הגנה ארוכת טווח. לנו בזולו יש מבחר עשיר של מוצרי הדברת כלבים הטובים ביותר בשוק, השייכים לחברות ולמותגים המובילים בעולם. את המוצרים תוכלו לרכוש באחד מסניפי הרשת או להזמין מאתר החברה ולזכות במשלוח עד הבית.

 

 בעיית קרציות ופרעושים

קרציות ופרעושים הינם חיות טפילות הנמשכות ליונקים, כולל כלבים. בארצנו החמה היצורים נפוצים בכל האזורים וכמעט כל יציאה מהבית עלולה להוביל להדבקות. חשוב לדעת שמלבד אי הנוחות שהם גורמים לכלבים וגם לבעליהם, קרציות ופרעושים עלולים לגרום למגוון רחב של בעיות בריאותיות לחיה כגון גרד, זיהומים ודלקות, מחלות עור ואנמיה. כמו כן, אם לכלב יש פרעושים קיימת סבירות מאוד גבוהה שיידבק גם בתולעי מעיים, ובנוסף לכך קרציות נושאות מחלות העלולות לגרום לקדחת קרציות, כשללא טיפול הולם ובזמן עלול אף להיגרם מוות. בנוסף, ללא הדברה שוטפת פרעושים וקרציות נוטים להתרבות ולהפוך במהרה למכה הדורשת טיפולים מקיפים וחריפים.

 

 מבחר סוגי מוצרי הדברה

על מנת להעניק פתרון יעיל המונע היטפלות קרציות ופרעושים לכלבים, אנו מציעים ללקוחותינו מבחר מוצרים מעולים של החברות הטובות בעולם. מדובר במוצרים המתאימים לכלבים בגילאים, גדלים ומשקלים שונים:

  • אמפולות של חברת פרנוטליין, אדוונטאג',  Eliminall וסנטרי.
  • קולרים של סקאליבור וקולרי הדברה טבעית.
  • הדברה טבעית - קולרים, אמפולות ותרסיסים.

 

 להזמנת מוצרים ומידע נוסף

המעוניינים לרכוש לכלבם את אחד ממוצרי הדברה האיכותיים שאנו משווקים ומוכרים, מוזמנים להתקשר אל רשת זולו בטלפון 1700-707-710. פנו אלינו לקבלת מידע מקצועי נוסף אודות המוצרים והתאמתם לחיית המחמד ולצרכים הספציפיים שלכם. נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם.