סל קניות

פריט - 0.00 ₪

אין לכם פריטים בסל הקניות

סך ביניים: 0.00 ₪

אוכל לכלבים בתל אביב

מבחר משובח של אוכל לכלבים בתל אביב

 

אין ספק כי תל אביב היא בירתם של הכלבים בישראל, עם מעל ל- 30 אלף כלבים מכל הסוגים, הגדלים והמינים, אותם ניתן לראות מטיילים לצד בעליהם בפארקים, על שפת הים וצידי המדרכות.  עבור חיות מחמד אלו, המהוות עבור תל אביבים רבים מרכיב טבעי במשפחה, אנו ברשת זולו דואגים לספק שלל מזונות איכותיים וטעימים המתאימים לכל צורך, גיל, גודל וסוג של כלב.

 

ייחודו של אוכל לכלבים

 

לפני שאתם מזמינים אוכל לכלבים בתל אביב חשוב שתדעו, שבניגוד לחתול הנחשב לאוכל בשר כלב היא חיה אוכלת כל. לכן, היא נדרשת לתזונה הרבה יותר מגוונת הכוללת מלבד ויטמינים ומינרלים גם פחמימות מורכבות, ומגוון סוגים של שומנים וחלבונים שמקורם מהחי והצומח. בנוסף, בעת רכישת המזון יש להתאימו לגיל הכלב בין אם מדובר בגור, כלב בוגר או מבוגר, לגודל החיה שיכול להיות בינוני , קטן או גדול. לבסוף, יש להתאים את האוכל לצרכים מיוחדים של הכלב, כדוגמת בעיית עודף משקל, אלרגיות, רגישויות ומחלות, כלבי עבודה או ספורט, או כל צורך אחר. חשוב לציין כי צוותי זולו יעזרו לכל לקוח בבחירת והתאמת האוכל הנכון ביותר עבור כלבו, בין אם באחד מסניפי הרשת או באמצעות פנייה טלפונית.

 

אוכל כלבים של חברות מוכרות ומומלצות

 

אצלנו תוכלו לרכוש אוכל לכלבים יבש, רטוב או חטיפים, המיוצר על ידי החברות הטובות ביותר בארץ ובעולם. מדובר בחברות העומדות בתקני האוכל המחמירים ביותר, המפרטות על גבי האריזה את כל מרכיבי המזון שהן מייצרות. על החברות הללו נמנות נייצ'רס פרוט קשיין, נטורל באלנס, אוריג'ן, אקאנה, טופ ראנר, בונזו, אמיננט, פרו נייטיב, פרו פלאן, רויאל קניין וקניין קוויאר.

 

כל מה שנחוץ לגידול כלבים בתל אביב

 

מלבד מזון מובחר, אצלנו תוכלו למצוא את כל הנחוץ לטיפוח ושיפור איכות חיי הכלב. בין היתר, אנו מחזיקים במלאי מגוון של  צעצועים, מיטות ומזרנים, וכן מוצרי הדברה, טיפוח והיגיינה, וכלובים.

 

להזמנות ופרטים נוספים

 

המעוניינים להזמין אוכל לכלבים בתל אביב או כל מוצר אחר, ולקבל סיוע מקצועי בתחום, מזומנים ליצור קשר עם נציגי זולו בטלפון 1700-707-710. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מענה שלם ומקצועי.