סל קניות

פריט - 0.00 ₪

אין לכם פריטים בסל הקניות

סך ביניים: 0.00 ₪

 

אמפולות נגד פרעושים לכלבים וחתולים

 

ברשת זולו תוכלו למצוא מבחר אמפולות נגד פרעושים איכותיות ויעילות, של החברות הטובות בעולם. מדובר באמפולות בטוחות לשימוש שחלקן גם משמשות לטיפול נגד קרציות, המיועדות לכלבים וחתולים כאחד.

 

מכת הפרעושים

 

פרעושים הם אחד ממיני הטפילים היותר נפוצים בקרב כלבים וחתולים. היצורים הזעירים פעילים בכל ימות השנה, וההדבקות בהם מתרחשות גם בקרב חיות מחמד שאינן יוצאות מהבית. מדובר בחרק קטן הניזון מדמם של יונקים, שגודלו שאינו עולה על 2 מ"מ וצבעו חום כהה, העובר מחזור חיים הכולל ביצה, רימה, גולם ופרעוש בוגר. עקיצתו של הפרעוש מהווה מטרד לחיה ולאדם כאחד, ובנוסף היא עלולה לגרום לחיות לגירוי וגרד שבמקרים רבים מובילים להתפתחותם של פצעים, זיהומים ודלקות. כמו כן, בקרב חלק מהחיות פרעושים גורמים לאלרגיה ונשירת שיער, ובנוסף הם מהווים את אחד המקורות העיקריים להדבקות בתולעי מעיים שטוחות בקרב חתולים וכלבים.

 

 מגוון סוגי אמפולות לטיפול בפרעושים

 

אנו מחזיקים במגוון רחב ואיכותי של אמפולות נגד פרעושים עבור חתולים וכלבים בכל גיל, גודל ומשקל. בין מוצרינו המובחרים תוכלו למצוא את סוגי האמפולות הבאים:

  • אמפולות של אדוונטאג' - משתקות זחלי פרעושים ופרעושים בוגרים תוך 5 דקות, עוד בטרם שהם מטילים ביצים וכך נמנעת את התרבותם. 
  • Eliminall - יעיל נגד פרעושים וקרציות ומסופק בסוגים שונים של אמפולות המיעודות לכלבים וחתולים.
  • פרונטליין פלוס - מוצר יעיל חסין למים המחסל פרעושים בוגרים וביצי פרעושים, וכן קרציות.
  • אמפולות טבעיות – תכשיר יעיל לכלבים וחתולים שאינו רעיל ולא עשוי מחומרים סינטטיים.

 

לרכישת מוצרים ופרטים נוספים

 באתר שלנו תמצאו מבחר גדול של מוצרים נגד פרעושים וקרציות לכלבים ומוצרים נגד פרעושים וקרציות לחתולים

ברשת זולו תוכלו לרכוש את מיטב סוגי האמפולות נגד פרעושים עבור כלבים וחתולים, לצד קשת רחבה של מוצרים נוספים לחיות מחמד. מידע נוסף אודות המוצרים ניתן לקבל בסניפי החברה, דרך האתר זולו או בטלפון 1700-707-710.